icon

Memory Booster

7.4.2 için
Android

5.0

3

Android'inizin performansını artırın

22.9k

Bu uygulamayı oyla

Memory Booster, cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi uzun süre iyi çalışır durumda tutmanızı sağlayan Android için bir bakım aracıdır. Kullanıcıların bellek yönetimi sorunlarını çözmelerine ve bellek birleştirme yoluyla bellek sızıntılarını gidermelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Memory Booster'ın ana hedefleri Android'inizde bellek boşaltmak, sistem hızını artırmak ve enerji tasarrufu yapmaktır. Bunları başarmak için, Beyaz Listeye uygulama eklemek isteyip istemediğinizi seçebileceğiniz veya çok fazla bellek kullanan bir uygulamayı kapatabileceğiniz bir seçenekler menüsüne erişmeniz gerekir.

Memory Booster'ın en ilginç seçeneklerinden biri, tek bir tıklama ile optimizasyon. Bu seçenek sayesinde, terminallerinin giriş ve çıkışlarıyla daha az ilgilenen kullanıcılar, terminallerinin performansını sadece 2 saniyede artırabilir. Tek dokunuşla işiniz bitti.

Memory Booster, kullanımı kolay ve herhangi bir kullanıcının rahatça kullanabileceği basit ve hoş bir arayüz sunan iyi bir optimizasyon aracıdır.
X